II Chełmski Bieg Niepodległości

II Chełmski Bieg Niepodległości przeszedł do historii! Dziękujemy wszystkim, którzy wieczorową porą zechcieli razem z nami, biegowo uczcić 99.rocznicę odzyskania niepodległości. Bieg ukończyło 200 osób 🙂

Jako pierwszy linię mety przekroczył Łukasz Nestorowicz, który dystans 10 km pokonał w czasie 33:11! Ogromne brawa!
Drugi na mecie zameldował się Kamil Borowski (37:37), a trzeci Mirosław Ożóg (37:50). Wielkie gratulacje!

Wśród Pań najszybsza była Ewa Furmanik (43:13), na drugim miejscu podium stanęła Anna Humin (43:15), a trzecie miejsce zajęła Agnieszka Birus (48:12). Gratulacje!

Niebawem szersze fotorelacje, a tymczasem zapraszamy do galerii udostępnionych przez Przystanek Chełm:

Jeszcze raz wszystkim gorąco dziękujemy i do zobaczenia gdzieś na biegowych trasach 🙂

Posted in: Bez kategorii